Odběr novinek

 

 

 

 

  1. Úvod
  2. Kvalita mušek
Kvalita mušek

Muškaření a vázání mušek se aktivně věnuji 20 roků. U svěráku trávím téměř každý den a neustále mne to baví stejně jako samotný lov. Tím, že je to má záliba se snažím každou mušku uvázat co nejlépe.

Základem kvalitní mušky je odpovídající háček (jak kvalita, tak i tvar). Všechny mušky jsou vázány na bezprotihrotových háčcích Hanák Competition a doplňkově (některé velikosti a tvary) od značek Dohiku a TMC. Na přání lze uvázat i na jiné značky háčků, popřípadě na háčky s protihrotem.

Materiály používáné na výrobu mušek nakupuji od českých dodavatelů (Hends, Klíma, Sybai a jiné) a dále je získávám ve svém okolí. 

Na každý svůj výrobek (mušky, Hauzerovo peří, jig streamery atd) poskytuji záruku 24 měsíců, jak udává zákon. Pokud se Vám cokoliv z mých výrobků rozváže, stačí odeslat fotku výrobku a faktury (popřípadě poslat poštou kopii faktury a poškozený výrobek), uvést velikost, název (většinou není rozpoznatelné, pokud se rozváže) a počet kusů (pokud jich je víc) a já Vám je v nejkratší možné době bezplatně vyměním!

Nákupem výrobků v internetovém obchodě muška-vláčka podporujete český obchod a výrobce!

 

 Muškaření je náš život, zeptejte se nás na cokoli

Vítejte v internetovém obchodě muška-vláčka. Pokud hledáte spolehlivé vybavení, kvalitní výrobky a vstřícný přístup, tak jste tu správně. V našem sortimentu naleznete především velký výběr umělých mušek, které si sami vyrábíme! Ať už máte v oblibě vzrušující lov na suché mušky, nymfování s blešivci či tungsteny, jezerní muškaření nebo lov se streamerem u nás si vždy vyberete! 
                  

 

 

Logo
www.muska-vlacka.cz
Petr Dvořák
Petr Dvořák
(Po-Ne 7-20)
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz