Odběr novinek

 

 

 

 

  1. Úvod
  2. VŠE O NÁKUPU
  3. SERVIS VISION
SERVIS VISION

Výrobky značky Vision

Máte problémy s výrobky značky Vision? Nebojte, naše síť servisních středisek po celém světě Vám pomůže. Stačí kontaktovat servisní středisko značky Vision ve Vašem místě nebo prodejce, kterým vám rád pomůže.

Záruka značky Vision

Značka Vision garantuje, že během prvního roku ode dne nákupu váš Vision výrobek v případě poškození kvůli chybě materiálu nebo řemeslného zpracování opraví nebo nahradí podobným aktuálním modelem a to zcela zdarma. Tato záruka se nevztahuje na nesprávné použití, zanedbání, běžné opotřebení, požár, krádež, ztrátu nebo úmyslné poškození. Jakékoliv vymáhání této záruky musí zahrnovat doklad opatřený datem nákupu. Tato záruka je poskytována mimo vaše zákonná práva.

Bezpodmínečný servis na pruty značky Vision po dobu 5-ti let

V případě poškození nebo vůbec jakéhokoliv jiného důvodu, váš Vision prut opravíme nebo nahradíme podobným aktuálním modelem a to za pevnou sazbu po dobu prvních 5 let od jeho zakoupení. Po uplynutí tohoto pětiletého období budeme přirozeně dál oporou všem zákazníkům společnosti Vision co se týče našich služeb, ale veškeré možné poplatky již nebudou za pevnou sazbu a budou se řídit skutečnými náklady na služby případ od případu.

Jak uplatnit nárok na Záruku/Služby výrobků značky Vision

V případě reklamace prosím vraťte prut do nejbližšího servisního střediska společně s dokladem o zakoupení.

Na skladě máme náhradní díly ke starším řadám prutů, které jsou vám k dispozici, proto neváhejte o takový jeden požádat své nejbližší servisní středisko Vision nebo prodejce.

 

PrutJednoruční v EURDvouruční v EUR
XO79110
SISU65 
SISU SIX 89
STIFU55 
NYMPHMANIAC55 
ONKI4575
ONKI SWITCH 65
TOOL 75
GLASS RODS4565
VAPA35 
EKA35 
   
KUST65 
GRAND DADDY65 
BIG DADDY Ti65 
BIG DADDY 2.055 
BIG MAMA 2.065 
   
XLV45 
SOLINA35 
FISU35 
JUNIOR35 
SILVER45 
PIKE35 
ABBORRE35

 

 Muškaření je náš život, zeptejte se nás na cokoli

Vítejte v internetovém obchodě muška-vláčka. Pokud hledáte spolehlivé vybavení, kvalitní výrobky a vstřícný přístup, tak jste tu správně. V našem sortimentu naleznete především velký výběr umělých mušek, které si sami vyrábíme! Ať už máte v oblibě vzrušující lov na suché mušky, nymfování s blešivci či tungsteny, jezerní muškaření nebo lov se streamerem u nás si vždy vyberete! 
                  

 

 

Logo
www.muska-vlacka.cz
Petr Dvořák
Petr Dvořák
(Po-Ne 7-20)
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz