Odběr novinek

 

 

 

 

 1. Úvod
 2. UMĚLÉ MUŠKY / FLIES
 3. PAMPELIŠKY (MUŠKA SPLÁVEK)

PAMPELIŠKY (MUŠKA SPLÁVEK)

V této kategorii naleznete super plovoucí velké mušky, které slouží jako signalizátor záběru - splávek. Pro všechny vyznavače stále populárnějšího lovu stylem muška splávek se jedná o nepostradatelné vzory. Jsou vázané z velkého množství CDC peří (průměrně 12-20 ks na jednu mušku), případné ocásky jsou z materiálu Aero Dry Wing, který má také vyborné plovoucí vlastnosti.

A protože chceme, abyste za své peníze dostali odpovídající kvalitu, jsou všechny splávky ošetřené (promaštěné) špičkových CDC olejem od Švýcarského výrobce a fenomenálního muškaře Marca Petitjeana!

Ani tato dodatečná úprava však nezaručí, že budou splávky plavat navěky. Je potřeba je průběžně vysoušet a přimazávat. Jakmile se začnou nořit do vodní blanky nebo potápět, je lepší vyměnit ji za nový, suchý a namazaný vzor. Ten ,,ochytaný" po vyschnutí lehce pročesejte např. starým zubním kartáčkem nebo suchým zipem, znovu namažte a vratťe do krabičky. Jako nejvhodnější prostředek pro impregnaci se nám osvědčil přírodní CDC olej (Petitjean, Hends, Klíma) popř. umělé floatanty (Vision Nano Silicon). Jako nevhodné se jeví impregnační prostředky typu pasta nebo gel, kterými můžete celou pampališku slepit a tím ji znehodnotit.

Nově lze všechny pampelišky i rockerky objednat na dvou typech háčků Hanák Competition! Tyto mušky sice nejsou primárně určené pro lov ryb ale jako indikátor, nicméně se čas od času stane, že ji ryba sebere. Naše doporučení zní, na řeku a menší ryby na háčku H130 BL a na jezero a větší ryby H230 BL.

H130 BL - jemný a lehký háček z tenkého drátu, který se hodí především pro lov menších ryb s lehčí výbavou (pruty #0-4) a také pro lov lipanů a bílé ryby.

H230 BL - tvarově a rozměrově vychází z háčku H130 BL, ale je ze silnějšího drátu. Hodí se především pro lov větších a bojovnějších ryb, jezerní muškaření se suchou muškou, také při lovu se silnějšími pruty (pruty #5 a výše). 

 

 

Cena:
Zobrazuji 1-6 z 6
  Rockerka
  10 hodnocení
  95,00 Kč
  95,00 Kč
   Pampeliška - bíločervená
   2 hodnocení
   95,00 Kč
   95,00 Kč
    Pampeliška - bílá
    3 hodnocení
    95,00 Kč
    95,00 Kč
    Produktů na stránku 4284126

     Muškaření je náš život, zeptejte se nás na cokoli

    Vítejte v internetovém obchodě muška-vláčka. Pokud hledáte spolehlivé vybavení, kvalitní výrobky a vstřícný přístup, tak jste tu správně. V našem sortimentu naleznete především velký výběr umělých mušek, které si sami vyrábíme! Ať už máte v oblibě vzrušující lov na suché mušky, nymfování s blešivci či tungsteny, jezerní muškaření nebo lov se streamerem u nás si vždy vyberete! 
                      

     

     

    Logo
    www.muska-vlacka.cz
    Petr Dvořák
    Petr Dvořák
    (Po-Ne 7-20)
    Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz